RzeczpospolitaNekrologi.pl
RzeczpospolitaNekrologi.pl
Nekrologi • Kondolencje • Wspomnienia

Zamów nekrolog/kondolencje w Rzeczpospolitej


Zamów nekrolog lub kondolencje na łamach gazety Rzeczpospolita

Wyceń nekrolog / kondolencje w Rzeczpospolitej

W celu otrzymania wyceny publikacji NEKROLOGU / KONDOLENCJI w Rzeczpospolitej prosimy wypełnić poniższy formularz:

Zapytanie w sprawie wyceny nekrologu lub kondolencji w Rzeczpospolitej mogą Państwo przesłać do nas również e-mailem na adres:

nekrologi@rzeczpospolita.media.pl

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 71 341 98 85 lub 71 785 55 23 lub 501 384 294


Treść nekrologu/kondolencji



Data publikacji

najbliższa możliwa
lub inna, wpisz daty:


Miejsce publikacji



Wydanie


Nekrologi w wydaniu ogólnopolskim ukazują się codziennie od poniedziałku do piątku
Nekrologi w wydaniu warszawskim publikowane są tylko we wtorki i czwartki


Wielkość nekrologu/kondolencji



Dane kontaktowe



Wysłanie zapytania nie wiąże się z koniecznością zamówienia nekrologu/kondolencji, a stanowi jedynie zapytanie w sprawie kalkulacji kosztów nekrologu/kondolencji w Rzeczpospolitej.

Użytkownikowi przysługują następujące uprawnienia:

  • prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
  • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • prawo do przenoszenia danych,
  • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w określonym celu, jeżeli Użytkownik uprzednio taką zgodę wyraził,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez Administratora
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Paweł Łebkowski SUNPRESS Plac Pereca 3 lok. 1B, 53-431 Wrocław, NIP: 8971115425, REGON: 930989933, moich danych osobowych w celach związanych z korzystaniem ze strony internetowej rzeczpospolitanekrologi.pl w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

* akceptuję regulamin serwisu www.rzeczpospolitanekrologi.pl



  • W przeciągu 30 minut* od wpłynięcia zlecenia skontaktuje się z Państwem nasz pracownik w celu potwierdzenia przyjęcia zlecenia do wyceny. (opcja ta obowiązuje od pon. do pt. w godz. 9:00 - 17:00)
  • W przypadku złożenia zapytania w sobotę lub niedzielę lub dzień wolny od pracy (święto) wycena publikacji nekrologu lub kondolencji w Rzeczpospolitej zostanie przesłana do Państwa w pierwszy dzień roboczy po dniu wolnym do godziny 10.00.
  • Na podany w zamówieniu adres e-mail lub nr faxu prześlemy Państwu projekt nekrologu lub kondolencji w skali 1:1 wraz ze szczegółową wyceną. Po otrzymaniu od Państwa akceptacji kosztów publikacji zostanie przygotowana umowa wykonania usługi publikacji nekrologu lub kondolencji w Rzeczpospolitej  i dopiero jej akceptacja stanowi podstawę umieszczenia nekrologu lub kondolencji w Rzeczpospolitej
  • Zamówiony przez Państwa nekrolog lub kondolencje ukaże się w papierowym wydaniu Rzeczpospolitej w wybranym przez Państwa wydaniu i stronach.

W przypadku braku kontaktu z naszej strony lub jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy przy zredagowaniu treści nekrologu lub kondolencji prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00 pod numerami telefonu: 71 785 55 23, 71 343 59 28, 71 341 98 85, 501 384 294.